Корпорація "Логістик групп"

Електровізок STILL ECV 10

Вантажопідйомність: 1 т
Висота підйому: 3227 мм
Тип: Штабелер

Досягнення нових висот: з ECV 10 ви можете досягти висоти підйому до 3227 мм. У поєднанні з максимальною вантажопідйомністю до 1000 кг палетний візок ECV 10 забезпечує ідеальну підтримку для легких і спорадичних завдань штабелювання. Компактні розміри вантажівки дозволяють транспортувати та складати навіть у тісних робочих зонах та вузьких проходах. Дві батареї на 12 В забезпечують 125 ампер-годин для тривалої роботи, а завдяки вбудованому зарядному пристрою ECV 10 можна заряджати від будь-якої стандартної розетки. Світлодіодний дисплей показує поточний стан заряду батареї та години роботи, тому оператор завжди має все під рукою. ECV 10 також добре працює з точки зору безпеки. Широкий огляд між профілями підйому забезпечує оптимальний огляд кінчиків вилок. Крім того, занижена конструкція рами автомобіля захищає ноги операторів і третіх осіб. ECV 10 також оснащений автоматичним зниженням швидкості залежно від висоти підйому, щоб забезпечити вашу безпеку під час водіння. Завдяки оптимізованій формі румпеля, усіма функціями однаково легко керувати як лівша, так і правша.
Додаткові послуги
Комплектація Батареею NEXUS
Можливість укомплектувати нові електричні навантажувачі тяговими батареями Нексус, а також будь-якими іншими акб.
Додаткове обладнання
Можливість комплектувати нову вантажну техніку додатковим навісним обладнанням
Комплектація спеціальними дзеркалами
Можливість комплектувати нову техніку додатковими дзеркалами GenieGrips, які дозволяють бачити сліпу зону, яка виникає при перевезенні вантажів
Покраска
Можливість фарбування нової вантажної техніки в корпоративні кольори
Консультування
Безкоштовно
Не підходить цей навантажувач? Ви можете відразу зателефонувати нам або заповнити зручний опитувальний лист і ми одразу вам передзвонимо з найкращою пропозицією.
Made on
Tilda