Корпорація "Логістик групп"

Електровізок STILL ECV 10(i)C

Вантажопідйомність: 1 т
Висота підйому: 1867 мм
Тип: Штабелер

Ви шукаєте вантажівку для стартера у світі палетних штабелерів? Дозвольте нам представити ECV 10C, наш найкомпактніший палетний візок з високим підйомом, який з легкістю справляється з роботами у найвужчих робочих зонах. Моно-щогла забезпечує найкращий огляд кінчиків вил, щоб оператор міг точно розташувати їх на піддоні. Компактний ECV 10C також оснащений автоматичним зниженням швидкості залежно від висоти підйому для максимальної безпеки транспортування. З монощоглою та максимальною вантажопідйомністю до 1000 кг його можна використовувати для широкого спектру застосувань. Незалежно від того, чи використовується він для штабелювання до 1867 мм або для забезпечення ергономічної підтримки як мобільний верстак, ECV 10C є універсальним інструментом. Румпель для зручного захоплення для лівшів і правшів забезпечує точне керування всіма функціями руху та підйому. ECV 10C також добре працює з точки зору доступності, оскільки він завжди має необхідну кількість енергії завдяки вбудованому зарядному пристрою. Акумулятор можна легко і зручно заряджати в будь-якій стандартній розетці. Версія ECV 10iC компактного високопідйомного візка опціонально доступна з функцією початкового підйому для легкого проходження порогів, нерівних поверхонь і пандусів.
Додаткові послуги
Комплектація Батареею NEXUS
Можливість укомплектувати нові електричні навантажувачі тяговими батареями Нексус, а також будь-якими іншими акб.
Додаткове обладнання
Можливість комплектувати нову вантажну техніку додатковим навісним обладнанням
Комплектація спеціальними дзеркалами
Можливість комплектувати нову техніку додатковими дзеркалами GenieGrips, які дозволяють бачити сліпу зону, яка виникає при перевезенні вантажів
Покраска
Можливість фарбування нової вантажної техніки в корпоративні кольори
Консультування
Безкоштовно
Не підходить цей навантажувач? Ви можете відразу зателефонувати нам або заповнити зручний опитувальний лист і ми одразу вам передзвонимо з найкращою пропозицією.
Made on
Tilda