Корпорація "Логістик групп"

Електровізок STILL EXH 14–20 Plus

Вантажопідйомність: 2 т
Висота підйому: 125 мм
Тип: Електровізок

Горизонтальне транспортування в будь-який час і в будь-якому місці – це просто з низькопідйомним візком EXH 14–20 Plus, спритним складським помічником, який робить усе набагато простіше.

Починаючи з унікальної ергономіки румпеля: багато уваги було приділено позиціонуванню елементів керування. Вони забезпечують інтуїтивно зрозуміле керування однією рукою для всіх операторів, незалежно від розміру руки та правої чи лівої. У той же час світлодіодний або сенсорний дисплей на головці румпеля дозволяє оператору стежити за всією необхідною інформацією про вантажівку.

Інтелектуальна функція автоматично регулює швидкість автомобіля відповідно до кута нахилу румпеля. Це означає, що ви так само безпечно обробляєте вантажі на повній швидкості під час горизонтального транспортування, як і під час обережного водіння та гальмування у вузьких проходах або в переповнених торгових залах. Завдяки своїм компактним розмірам візок також стає особливою. Незалежно від того, працюєте у вузьких проходах чи маневруєте у вантажних автомобілях, він легко впорається з усім. Завдяки таким функціям EXH 14–20 Plus ідеально підходить не лише для горизонтального транспортування в супермаркетах, виробництві та логістиці, а й для використання у великовантажних автомобілях. Одним словом: скрізь, де використовується палетний візок з низьким підйомом, це полегшує життя.
Додаткові послуги
Комплектація Батареею NEXUS
Можливість укомплектувати нові електричні навантажувачі тяговими батареями Нексус, а також будь-якими іншими акб.
Додаткове обладнання
Можливість комплектувати нову вантажну техніку додатковим навісним обладнанням
Комплектація спеціальними дзеркалами
Можливість комплектувати нову техніку додатковими дзеркалами GenieGrips, які дозволяють бачити сліпу зону, яка виникає при перевезенні вантажів
Покраска
Можливість фарбування нової вантажної техніки в корпоративні кольори
Консультування
Безкоштовно
Не підходить цей навантажувач? Ви можете відразу зателефонувати нам або заповнити зручний опитувальний лист і ми одразу вам передзвонимо з найкращою пропозицією.
Made on
Tilda