Корпорація "Логістик групп"

Електровізок STILL EXH 25-30

Вантажопідйомність: 2 т
Висота підйому: 125 мм
Тип: Електровізок

  • Найвища ефективність обертання завдяки вантажопідйомності до 3000 кг
  • Найкраща маневреність і ергономічність завдяки електричному кермуванню та румпелю OPTISPEED
  • Завжди доступний завдяки Li-Ion технології та ємності акумулятора до 500 Ач

Ніколи ще транспортування вантажів вагою до 3000 кг не було таким простим і водночас ергономічним, як з EXH. Вантажі можна легко і точно транспортувати до місця призначення завдяки електричному рульовому механізму. EXH ідеально підходить для горизонтального транспортування важких вантажів або завантаження та розвантаження вантажівок. Завдяки спеціально підвішеним опорним колесам EXH може без проблем пересуватися по пандусам і нерівній поверхні. Програма водіння BOOST забезпечує максимальну ефективність обертання.

Хочете економити енергію одним натисканням кнопки? Без проблем. EXH оснащений програмою водіння ECO, а також режимом Blue-Q для максимальної продуктивності в поєднанні з одночасною енергоефективністю. Завдяки кольоровому дисплею ви завжди маєте на увазі всю важливу інформацію: стан батареї, години роботи та час. EXH готовий до використання цілодобово, оскільки Li-Ion технологія дозволяє як швидко заряджати, так і проміжно заряджати. Крім того, максимальна ємність батареї до 500 Ач і можливість бічної заміни батареї гарантують максимальну готовність EXH навіть у багатозмінній роботі.
Додаткові послуги
Комплектація Батареею NEXUS
Можливість укомплектувати нові електричні навантажувачі тяговими батареями Нексус, а також будь-якими іншими акб.
Додаткове обладнання
Можливість комплектувати нову вантажну техніку додатковим навісним обладнанням
Комплектація спеціальними дзеркалами
Можливість комплектувати нову техніку додатковими дзеркалами GenieGrips, які дозволяють бачити сліпу зону, яка виникає при перевезенні вантажів
Покраска
Можливість фарбування нової вантажної техніки в корпоративні кольори
Консультування
Безкоштовно
Не підходить цей навантажувач? Ви можете відразу зателефонувати нам або заповнити зручний опитувальний лист і ми одразу вам передзвонимо з найкращою пропозицією.
Made on
Tilda