Корпорація "Логістик групп"

Електронавантажувач

Still RХE

Вантажопідйомність (кг): 1т-1.6т
Висота підйому (мм): 6070 мм
Тип: Електронавантажувач

RX 50 є компактним електричним 3-х опорним навантажувачем з противагою у своєму класі. Він чудово доповнює модельний ряд електричних навантажувачів STILL: завдяки численним оновленням він встановлює нові стандарти обробки вантажів масою від 1 до 1,6 тонни. RX 50 – це багатофункціональна машина для переміщення вантажів за умов вузького простору, в т.ч. на далекі відстані, що підходить для застосування як усередині приміщень, так і зовні.

Навантажувач RX 50 є ідеальним рішенням для різних галузей: від складів напоїв, фруктів та овочів у харчовій промисловості, друкарень, логістичних компаній до підприємств автомобільної галузі. RX 50 особливо добре підходить для навантаження та розвантаження вантажних автомобілів, а також транспортування піддонів на складі. RX 50 підтримує всі функції FleetManager 4.x: детальна інформація про навантажувач, наприклад, мотогодинник, тривалість експлуатації або споживання енергії, відображається онлайн – у будь-який час та в будь-якій точці світу. Настроювання обмеження прав доступу за допомогою пін-коду, чіпа або персональної карти гарантує максимально безпечну експлуатацію навантажувача.

Додаткові послуги
Комплектація Батареею NEXUS
Можливість укомплектувати нові електричні навантажувачі тяговими батареями Нексус, а також будь-якими іншими акб.
Додаткове обладнання
Можливість комплектувати нову вантажну техніку додатковим навісним обладнанням
Комплектація спеціальними дзеркалами
Можливість комплектувати нову техніку додатковими дзеркалами GenieGrips, які дозволяють бачити сліпу зону, яка виникає при перевезенні вантажів
Покраска
Можливість фарбування нової вантажної техніки в корпоративні кольори
Консультування
Безкоштовно
Не підходить цей навантажувач? Ви можете відразу зателефонувати нам або заповнити зручний опитувальний лист і ми одразу вам передзвонимо з найкращою пропозицією.
Made on
Tilda