Корпорація "Логістик групп"

Газовий навантажувач

Still RC 41-25\30

Вантажопідйомність (кг): 2.5т-3т
Висота підйому (мм): 6125 мм
Тип: Газовий навантажувач

Будь-який власник навантажувача RC 41 в роботі знає, що ніде більше в даній ціновій категорії ви не зможете отримати більшої продуктивності. Міцний, сильний і надійний - даний навантажувач вилковий повною мірою демонструє свої переваги на середніх і довгих маршрутах. Навантажувач також витримує їзду по нерівній поверхні через великий просвіт під рамою. Висока якість навантажувача забезпечує надійність RC 41 при транспортуванні важких вантажів масою до трьох тонн незалежно від того, куди їх потрібно відвезти. Таке застосування добре підходить для будівельної промисловості або для будь-яких інших галузей, де потрібні якості вилкових навантажувачів компанії STILL. Просторе робоче місце і гаситель вібрації забезпечують оптимальні умови для комфортної, невтомної роботи, що не завдає шкоди здоров'ю. Щогла забезпечує постійний вільний огляд для оператора. Навантажувач RC 41 – справжній продукт STILL – із чудовим співвідношенням ціна/продуктивність.
Додаткові послуги
Комплектація газовими баллонами
Можливість комплектувати нові газові навантажувачі додатковими газовими балонами.
Додаткове обладнання
Можливість комплектувати нову вантажну техніку додатковим навісним обладнанням
Комплектація спеціальними дзеркалами
Можливість комплектувати нову техніку додатковими дзеркалами GenieGrips, які дозволяють бачити сліпу зону яка виникає при перевезенні вантажів
Покраска
Можливість фарбування нової вантажної техніки в корпоративні кольори
Консультування
Безкоштовно
Не підходить цей навантажувач? Ви можете відразу зателефонувати нам або заповнити зручний опитувальний лист і ми одразу вам передзвонимо з найкращою пропозицією.
Made on
Tilda