Корпорація "Логістик групп"

Електронавантажувач

Still RX 20-14\20

Вантажопідйомність: 1.4т - 2т
Висота підйому: до 7915мм
Тип: Електронавантажувач

Найпопулярніший навантажувач вилковий серії RX, кількість випущених одиниць якого перевищила 50.000, став ще кращим: завдяки численним оновленням він встановлює нові стандарти в області перевантаження товару вагою від 1,4 до 2 тонн. Ще ніколи не було так просто контролювати його, на дисплеї відображається кількість годин, що залишилися, експлуатації навантажувача при поточній програмі руху. RX 20 – це багатофункціональна машина швидкого транспортування вантажів, зокрема. на далекі відстані, що підходить для застосування як усередині приміщень, так і зовні. Навантажувач RX 20 є ідеальним рішенням для різних галузей від складів напоїв, фруктів та овочів, друкарень, логістичних компаній до підприємств автомобільної галузі.

RX 20 Li-Ion – це високопродуктивний та компактний навантажувач з високим ступенем експлуатаційної готовності. Проміжне підзаряджання машини здійснюється без проблем, всього за 40 хвилин заряд літій-іонної АКБ заповнюється до 60 відсотків. Сам процес підзарядки, що займає близько години, значно коротший, ніж у звичайних акумуляторних кислотних батарей. Літій-іонна АКБ, що підходить для використання на холодильних складах і не потребує обслуговування, приблизно вдвічі довше тримає заряд, ніж кислотна. Нові стандарти встановлюються і щодо безпеки: кожен елемент АКБ контролюється в реальному часі.

Додаткові послуги
Комплектація Батареею NEXUS
Можливість укомплектувати нові електричні навантажувачі тяговими батареями Нексус, а також будь-якими іншими акб.
Додаткове обладнання
Можливість комплектувати нову вантажну техніку додатковим навісним обладнанням
Комплектація спеціальними дзеркалами
Можливість комплектувати нову техніку додатковими дзеркалами GenieGrips, які дозволяють бачити сліпу зону, яка виникає при перевезенні вантажів
Покраска
Можливість фарбування нової вантажної техніки в корпоративні кольори
Консультування
Безкоштовно
Не підходить цей навантажувач? Ви можете відразу зателефонувати нам або заповнити зручний опитувальний лист і ми одразу вам передзвонимо з найкращою пропозицією.
Made on
Tilda